v1
v2
v2
v2
v2
v2
v2

Aptvėrimo sistemosVarliagyvių apsaugos barjerai ir tuneliai

Varliagyvių apsaugos barjerai ir tuneliai yra sistemos, skirtos apsaugai nuo varliagyvių patekimo į kelio važiuojamąją dalį. Jie skirstomi į tipus pagal gaminio žaliavą.

Gelžbetoninių elementų varliagyvių atitvėrimo sistema

Gelžbetoninių elementų varliagyvių atitvėrimo sistema skirta apsaugoti visus varliagyvius, net tokius kaip paprastoji medvarlė ar tritonas. Varliagyvių atitvėrimo sistemos dalis, C formos atitvėrimo elementas, standartiškai yra iki 5,0 m ilgio, 0,5 m pločio ir 0,5 m aukščio. Kiekvieno sistemos elemento svoris yra apie 1,5 t.

Varliagyvių apsaugos sistema tampa visiškai išbaigta, kai jos atitvėrimo elementai derinami su tam skirtais tuneliais. Jie yra suprojektuoti taip, kad būtų galima montuoti tiesiai po kelio asfalto danga. Laisvas praėjimas pralaidos viduje yra apie 1,0 m pločio ir 0,6 m aukščio.

Atitvėrimo sistemos elementai yra pagaminti iš gelžbetonio-betono ir plieno armatūros, efektyviai veikiantys, greitai montuojami. Naudojam keliams ir geležinkeliams.

Privalumai:

  • greitas montavimas;
  • ilgaamžiškumas;
  • ekologiškumas;
  • ekosistemos palaikymas ir gerinimas.

Varliagyvių atitvėrimo sistema „ACO“. Polimerbetonio elementai

Varliagyvių atitvėrimo sistema „ACO“ skirta apsaugoti varliagyviams, kad jie nepatektų į važiuojamąją dalį. Atitvėrimo elementas yra pagamintas iš polimerbetonio ir yra 1,0 m ilgio, apie 0,47 m pločio ir 0,45 m aukščio. Esant poreikiui, gaminami 0,5 m ilgio elementai.

Varliagyvių apsaugos sistema tampa visiškai išbaigta, jos elementus derinant su tuneliais, kurie suprojektuoti taip, kad juos būtų galima naudoti po kelio asfalto sluoksniais ar jų paviršių sutapdinant su asfalto dangos viršumi. Laisvas praėjimas tunelio viduje yra apie 0,5 m pločio ir 0,33 m aukščio. Varliagyvių atitvėrimo sistemą sudaro vertikali sienelė, sujungimo detalės, įėjimo ir išėjimo iš tunelių elementai, praėjimo tuneliai ir dugno detalės.

Atitvėrimo sistemos „ACO“ elementai ir tuneliai yra pagaminti iš polimerbetonio. Polimerbetonis yra medžiaga, sudaryta iš kvarcinio užpildo (frakcija iki 8 mm) ir rišamosios medžiagos – sintetinės dervos. Betono paviršius yra labai lygus, kad varliagyviams būtų kuo sudėtingiau įsikibti. Sistema veikia efektyviai, greitai montuojama, ilgaamžiška. Naudojama keliams. „ACO“ sistema atitinka LST EN 1433 standarto reikalavimus.

Privalumai:

  • greitas montavimas;
  • ilgaamžiškumas;
  • aukščiausia kokybė;
  • ekologiškumas;
  • ekosistemos palaikymas ir gerinimas.