NaujienosAntra gamybos linija UAB „ViaCon Baltic Pipe“

UAB „ViaCon Baltic Pipe“ – plastikinių vamzdžių Pecor Quttro gamykla. Tai vienintelė gamykla Lietuvoje, kuri gamina Pecor Quattro vamzdžius kurie yra sertifikuoti Skandinavijos rinkai – įmonė turi Nordic Poly Mark sertifikatą. Taip pat – įmonėje įdiegtos ISO vadybos sistemos – ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 18001:2007.

ID200 – ID400 gamybinė linija buvo paleista 2016.04.01

Montuojant antrąją liniją buvo sustabdytas ir pirmos vamzdžių gamybos linijos darbas. Tai leido pasiekti efektyvesnį ir iš pirmo karto gerą antrosios linijos surinkimą, įjungimą ir visą antrosios linijos darbą po to, kai abi linijos buvo paleistos darbui.

Naujoji linija gamina šešių skirtingų parametrų vamzdžius:

  • ID serijos vamzdžius diametrais 200, 300, 400;
  • OD serijos vamzdžius diametrais 200, 250, 315.

Įrengus naują liniją prireikė ir papildomos darbo jėgos. Papildomai buvo sukurta 5 darbo vietos.

Mokymai tinkamai naudotis ir prižiūrėti naująją liniją vyko Švedijoje. 5 įmonės darbuotojai dalyvavo mokymuose, kurie truko tris dienas. Antrosios linijos veikimo mechanizmai paprastesni, lyginant – su pirmąja linija. Naujoji linija ne tik padidino gaminamų vamzdžių asortimentą, padidėjo ir darbų apimtys. Abi linijos dirba be poilsio, tad visi įmonės darbuotojai išmokyti ne tik dirbti su kiekviena linija, bet ir žinoti kokių veiksmų imtis, jei kuriai nors iš linijų kas nors atsitinka.

Šiais metais pristatyta dar viena naujovė – vietoj „informacijos“ graviravimo lazeriu, dabar produkto ir gamintojo informacija įspaudžiama į vamzdį gamybos metu. Tai padeda išvengti žmogiškųjų klaidų perderinant lazerinį markiravimo įrenginį. Rezultatas, kaip matote, nepriekaištingas.

img_4738 img_4743