v1
v2
v2
v2
v2
v2
v2

Dviračių ir pėsčiųjų takų išplėtimas

Produktai
„Pecor Quattro“, „Pecor Optima“ bei „Helcor“ pralaidos; šlaitus armuojantis geotinklas „Secugrid 120/40 R6“; priešerozinis demblis „Secumat ES 401 G4“; virinti gabionai (2,0 x 0,5 x 0,5 m) su cinko ir aliuminio antikoroziniu padengimu.

Darbas
Suprojektuotas dviračių-pėsčiųjų takas yra Alytaus mieste. Jis prasideda prisijungdamas prie Sanatorijos miške esančio tako, o trasa tęsiasi link Tūkstantmečio tilto ir baigiasi ties slidinėjimo trasa. Vietovės atskirų dalių aplinka turi būti estetiškai patraukli ir reprezentuoti vietovės, kaip turistinės, turinčios daug unikalių kultūros ir istorijos paveldo objektų, savotiško kraštovaizdžio, tvarkingumo koncepciją. Dėl šios priežasties ir dėl didelių takų išilginių nuolydžių buvo būtina įrengti pylimus su geotinklais armuotais šlaitais. Šlaitų apsaugai nuo paviršinės erozijos numatyta panaudoti priešerozinius sintetinius demblius. Formuojant armuotus šlaitus, norint apsaugoti nuo grunto išbyrėjimo pro geotinklo akutes, šlaito vidinėje pusėje buvo panaudota neaustinė geotekstilė. Dviračių-pėsčiųjų takui darant lankstą ties Tūkstantmečio tiltu, buvo numatyta šlaito apdailai panaudoti gabionų sienutę. Suprojektuotų ir vėliau įrengtų gabionų matmenys – 2,0 x 0,5 x 0,5 m, o dėl pageidaujamo tolygaus ir lygaus fasado vaizdo buvo pasirinkti suvirinti gabionai.

Rezultatas
Šio projekto įgyvendinimo metu buvo įrengtos trys 1,6 m skersmens metalinės, viena 1,0 m bei trys 0,6 m skersmens HDPE pralaidos, tako drenažas, geotinklais armuotas pylimas, kurio šlaitai buvo apsaugoti priešeroziniu sintetiniu dembliu, ir gabionų sienutė.

Dėl papildomos informacijos maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus.