„ViaCon“ vizualinė tapatybė

„ViaCon“ žvelgia į ateitį.

Nuo pat pradžios 1986-aisiais „ViaCon“ sukūrė daugiau nei trijų dešimtmečių istoriją, kuria itin didžiuojamės.

1997 metais įsteigta įmonė „ViaCon Baltic“ reikšmingai prisidėjo prie didžiausių „ViaCon“ pasiekimų ir bendros sėkmės. Visi pasiekimai siejami su vienu vardu – „ViaCon“, – tačiau su „ViaCon“ susiję daugybė vardų. Tai mūsų žmonės, kuriantys ryšius.

Dabar laikas sutelkti dėmesį į „ViaCon“ kaip į darnią tarptautinę grupę, pasirengusią padėti mūsų klientams ir visuomenei įveikti šiuolaikinio pasaulio iššūkius. Ši grupė sieja visų 19-oje šalių „ViaCon“ dirbančių žmonių patirtį ir žinias.

Mums svarbu ne tik „ViaCon“ siūlomi pažangūs produktai ir sprendiniai. Mūsų misija – kurti glaudesnį pasaulį. Šiandien. Rytoj. Ir tolimoje ateityje. Patys tai žinome. O dabar laikas apie tai pranešti ir pasauliui.

Atlikdami savo naujai ateities perspektyvai svarbią užduotį, tobuliname išorinę komunikaciją, kad įtaigiau perteiktume pagrindinę žinią visoms suinteresuotoms šalims. Esame įsitikinę, kad tai padės užtikrinti didesnius „ViaCon“ pasiekimus ir sukurti įtaigesnį įmonės įvaizdį. Taip pat tikimės šitaip stiprinti įmonės vidinę darną įsisąmonindami, kas esame, ką veikiame ir kaip to siekiame.

Didžiuojamės pristatydami naują „ViaCon“ vizualinę tapatybę.

Ji byloja apie ryšių kūrimą.

Daugiau informacijos apie mūsų naująjį logotipą rasite čia.