v1
v2

Lauko vandentiekio ir nuotekų sistemos iš kaliojo ketausSklendės

Sklendės ir uždoriai naudojami kaip uždaromoji armatūra vandentiekio, nuotekų, dujų ir kitose sistemose.

Sklendės gali būti: flanšinės, movinės, srieginės, lygiais galais ir kitokios.
Flanšinės sklendės ir uždoriai dažniausiai naudojami magistraliniuose vandentiekio tinkluose, movinės ar srieginės sklendės –vandentiekio įvadams prijungti.
Galimi įvadinių sklendžių skersmenys yra nuo 25mm iki 63 mm. Medžiaga – kalusis ketus, iš vidaus ir išorės padengtas mažiausiai 250 µm epoksidine danga.

Flanšinių sklendžių ir uždorių galimi skersmenys yra nuo 50 iki 1200 mm. Flanšinės sklendės gaminamos iš kaliojo ketaus, iš vidaus ir išorės padengtos mažiausiai 250 µm epoksidine danga. Sklendės pleištas pagamintas iš kaliojo ketaus ir vulkanizuotas elastomeru.

Visos flanšinės sklendės gaminamos PN16 slėgio klasės, sklendžių flanšai atitinka LST EN 1092-2 (PN10 arba PN16 slėgio klasės) standarto reikalavimus. Flanšinės sklendės būna ilgos (F5), trumpos (F4) ir atitinkančios GOST standartą.
Peilinės sklendės naudojamos nuotekų tinkluose. Galimi skersmenys – nuo 50 iki 600 mm. Peilinės sklendės gali būti su kylančiu arba nekylančiu velenu. Taip pat gali būti vienpusio arba dvipusio sandarinimo.

Sklendės ir uždoriai gali būti komplektuojami su elektrine pavara atitinkančia IP68 saugumo klasę.

Privalumai:

  • kokybiškumas;
  • ilgaamžiškumas.