lt

Acrow tiltai 

Modulinės plieninių tiltų sistemos 

Surenkamieji tiltai idealiai tinka naudojimui (laikinam arba ilgalaikiam) nenumatytais ir skubiais atvejais

„Acrow®“ yra greitai surenkami moduliniai tiltai iš didelio atsparumo plieno. Jie gali būti surinkti vos per kelias dienas, o eksploatuojami iki 100 metų. Idealiai tinka nenumatytais atvejais ir laikinam naudojimui, o padengus specialia danga gali būti naudojami ir kaip ilgalaikis sprendinys. 11 metrų pločio ir neriboto ilgio tiltai gali atlaikyti apkrovas, siekiančias 250 tonų.

Susisiekite su mumis
Skirmantas Varnelis

Klientų aptarnavimo vadybininkas
+370 62023789
skirmantas.varnelis@viacon.lt

Download Brochure

Savybės ir privalumai 

Greitas įrengimas

Naujas tiltas per kelias savaites ar net dienas! Maždaug 55 metrų ilgio ir 7 metrų pločio tiltas surenkamas vos per 12 dienų. Todėl „Acrow®“ yra populiarus pasirinkimas atliekant kelių darbus, stichinių nelaimių ir įrenginių gedimų atveju. 

Lengvas surinkimas

Tiltai tiekiami surenkamomis dalimis, kurias statybininkai surenka per kelias dienas. Jie gali būti nuomojami ir perkeliami iš vienos vietos į kitą nenumatytais atvejais, statybų ar karinėms reikmėms. 

Pasirinkimas

Galimi šeši pločiai nuo 3 iki 11 metrų (1–3 eismo juostos). Vieno tarpatramio ilgis yra iki 100 m, o kelis tarpatramius turinčių tiltų ilgis yra neribotas – faktiškai gali būti bet kokio norimo ilgio. 

Patvarumas

Tiltai, pagaminti iš didelio atsparumo plieno, (pvz.: 80×4 m „Acrow®“), gali atlaikyti bet kokias kintamas 250 tonų neviršijančias apkrovas, tokias kaip: žmonės, automobiliai, sunkvežimiai ir geležinkeliai.

Ilgas eksploatavimo laikotarpis

„Acrow®“ galima rinktis ir kaip patikimą nuolatinį sprendinį, nes šio tilto eksploatavimo laikas yra 50–100 metų. Plienas yra apsaugotas nuo korozijos cinkuojant karštuoju būdu. Tinkamai surinkus, jam nereikia ypatingos einamosios ar techninės priežiūros.  

Aplinkai nekenkianti medžiaga

Tilto moduliai pagaminti iš plieno, kuris yra 100 % pakartotinai perdirbamas. Palyginti su atitinkamais betoniniais produktais, išmetamas CO2 kiekis bei energijos ir vandens sąnaudos yra kelis kartus mažesnės.  

Acrow® 700XS® Savybės
 • Ilgis: vieno tarpatramio – iki 100 m, kelių tarpatramių – bet kokio ilgio. 

 • Plotis: 3,65 m, 4,14 m, 5,48 m, 7,31 m, 9,14 m ir 10,96 m.

 • Pėsčiųjų tako plotis (išorinės santvaros plokštės): 1,5 m.  

 • Medžiaga: karštai cinkuotas plienas. 

 • Eksploatavimo trukmė: 50–100 metų. 

 • Sertifikatai: ISO 9001, AISC didelių tiltų konstrukcijoms, CE ženklo sertifikatas Europai.

Panaudojimo sritys
 • Laikinas: gali būti nuomojamas, perkeliamas, bendrai naudojamas, išmontuojamas, naudojamas sunkiasvorėms transporto priemonėms. 

 • Nenumatytais atvejais: naudojamas reikalingoms transporto priemonėms.  

 • Kariniais tikslais: naudojamas vandens ir sausumos kliūtims įveikti. 

 • Nuolatinis (turi būti specialiai suprojektuotas ir pritaikytas): naudojamas pėsčiųjų ir kitoms individualioms reikmėms. 

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  DUK

  Kuo „Acrow®“ tiltai skiriasi nuo kitų „ViaCon“ tiltų sprendinių?

  Kitaip nei CON/SPAN, „Acrow®“ tiltai yra pagaminti iš plieno, o ne iš betono, todėl mažiau kenkia aplinkai. Taip pat jie nenaudojami sprendiniams, kuriems reikalingas įkasimas. Palyginti su kitomis plieninėmis konstrukcijomis („UltraCor®“, „SuperCor®“), šias konstrukcijas galima greičiau ir lengviau surinkti, nes visos dalys yra iš anksto pagamintos. Tačiau šių tiltų didžiausias plotis yra maždaug 11 m, todėl jie negali būti tokie platūs kaip kitos konstrukcijos. 

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu. 

  Susisiekite su mumis