lt

Kodėl ViaCon? 

ViaCon veikla

Grupė įkurta 1986 m. Švedijoje ir Norvegijoje. „ViaCon“ yra Europos rinkoje pirmaujantis tiekėjas, kurio pagrindinė veikla – lanksčių gofruotų plieno konstrukcijų ir plastikinių vamzdžių, naudojamų statant tiltus ir pralaidas, įgyvendinant geotechninius ir vandentvarkos sprendinius, gamyba ir pardavimai. „ViaCon“ siūlo inovatyvius, konkurencingus ir tvarius sprendinius. 

Per metus bendrovė įdarbino keletą itin svarbių darbuotojų naujojoje pagrindinėje būstinėje Nya Hovås, Geteborge, Švedijoje. 

ViaCon vizija

„ViaCon“ siekia užimti pirmaujančias pozicijas savo pagrindinėse rinkose ir pelnyti pripažinimą ir pagarbą dėl savo techninės kompetencijos ir sprendinių.

Europa, ypač Vidurio ir Šiaurės, yra „ViaCon“ namų rinka. „ViaCon“ taip pat veikia ir kitose rinkose, todėl galimybės realizuojamos pagal pasitaikančią progą. Šiuo metu „ViaCon“ neturi tikslų plėsti veiklą pasauliniu mastu, tačiau norėtų sustiprinti pozicijas Vakarų Europoje. 

Skirdami daug dėmesio tvarumui, „ViaCon“ siekia diferencijuoti siūlomus produktus, taip galėdami teikti itin naudingus sprendinius ir patenkinti klientų poreikius, ieškant tvarių bei aplinkai nekenksmingų sprendinių. 

Aukštos techninės kompetencijos taikymas sprendiniams yra esminis veiksnys, lemiantis „ViaCon“ grupės išskirtinumą ir tvarų konkurencingumą.

Strateginiai prioritetai

Pasauliniai iššūkiai reikalauja naujų verslo modelių kūrimo, pasaulis keičiasi, o „ViaCon“ – kartu su juo. 2020 m. buvo parengtos ateities augimo ir pelningumo programos bei planai. Padidės pelningumas, nes bus dirbama vienodai, siekiant to paties tikslo, o naudojant naująją operacijų funkciją, padidės gamybos efektyvumas. Tokiu būdu „ViaCon“ pasirūpino tvirtu pagrindu ateičiai. 

„ViaCon“ siekis – užimti tvirtą poziciją ir pasiekti aukštą pelningumą Europos rinkoje. Įgyvendindama strateginius prioritetus, „ViaCon“ plėtos tiltų ir pralaidų, vandentvarkos verslą, didins geotechninių sprendinių pelningumą. Įgyvendinant strateginius prioritetus, „ViaCon“ plėtos tiltų ir pralaidų, vandentvarkos verslą, didins geotechninių sprendinių pelningumą. Taip „ViaCon“ taps visų savo suinteresuotų šalių visuomenėje partneriu ir pagerins savo pozicijas, susijusias su ateities sprendiniais, kiekviename segmente.

Dėmesys klientui

„ViaCon“ visada daug dėmesio skyrė siekiant išsiaiškinti kliento poreikius ir kiekvienam projektui pateikti optimalius ir inovatyvius sprendinius. Tikime, kad sėkmingus galutinius rezultatus pasiekiame suprasdami kliento poreikius, suteikdami didelę techninę patirtį ir aukštos kokybės produktus, taip pat ieškodami optimalių kiekvieno projekto įgyvendinimo sprendinių. 

„ViaCon“ grupė turi ilgesnę kaip 35 metų patirtį taikant savo pagamintus ar kruopščiai atrinktus aukščiausios kokybės ilgalaikių partnerių produktus. „ViaCon“ nuolat tobulina gaminių pasiūlą, tokiu būdu suteikdamas pridėtinę vertę savo klientams.

Valdybos veikla

Valdyba patvirtino darbo procedūrų, instrukcijų ir tam tikrų taisyklių rinkinį, kuriame apibrėžtas valdybos, prezidento ir generalinio direktoriaus pareigų pasiskirstymas. Valdybai tenka galutinė atsakomybė už Grupės veiklą ir organizavimą, ji taip pat užtikrina, kad prezidento ir generalinio direktoriaus pareigos bei finansinės operacijos būtų vykdomos laikantis nustatytos tvarkos. Per metus valdyba surengė devynis posėdžius, įskaitant vieną strateginį posėdį bei vieną biudžeto ir veiklos planavimo posėdį.