lt

Mūsų sprendiniai

Platus ir konkurencingas produktų asortimentas tiltų ir pralaidų, geotechnikos ir vandetvarkos srityse

Efektyvi koncepcinė inžinerija, leidžianti nuolat tobulinti esamus gaminius ir kurti naujus sprendinius

Kartu su pasaulyje pirmaujančiais universitetais atlikti moksliniai tyrimai, kurių metu įgyvendinta daug inovatyvių idėjų.

Profesionali projektų inžinerija, padedanti kurti individualius ir konkurencingus sprendinius klientams.

Tarptautinės grupės kompetencija, moderniausi ištekliai ir mūsų rinkoms bei pagrindiniams klientams lengvai pasiekiama vietinė inžinerija.

Mūsų sprendinių sritys

Sukaupę daugiau nei 35 metus patirties civilinės inžinerijos srityje, teikiame specializuotus pasaulinio lygio tiltų ir pralaidų sprendinius ir produktus, kurie yra tvirti, ilgaamžiai, ekonomiški ir tvarūs. 

Siūlome pralaidų, tiltų, viadukų, greitkelių, laukinių gyvūnų praginų, tunelių ir kt. priemonių, naudojamų infrastruktūros jungtims ir sankryžoms įrengti, statybą, rekonstrukciją ir perklojimą.

Mūsų moderniausi sprendiniai ir produktai padeda išspręsti visas geotechininės inžinerijos problemas. 

Mūsų sprendiniai apima įvairias sritis – nuo grunto sutvirtinimo iki sąvartynų sutvarkymo ir kt. Siūlome įvairius sprendinius ir produktus: geosintetiką, geotekstilę, geotinklus, geomembranas, gabionus, atramines sieneles ir kt.

Pasitelkus techninę ir inžinerinę kompetencijas, „ViaCon“ siūlo vandentvarkos sprendinius ir produktus, pritaikytus spręsti konkrečioms problemoms ir iššūkiams. 

Siūlome įvairius sprendinius: kritulių/priešgaisrinio vandens sulaikymo ir infiltracijos rezervuarus.