lt

Akumuliacinės talpyklos 

Lietaus vandens surinkimo konstrukcija 

Akumuliacinėse talpyklose surenkamas lietaus vanduo, kuris po to išleidžiamas į kanalizacijos tinklus

Akumuliacinės talpyklos naudojamos dideliems lietaus vandens kiekiams laikinai surinkti ir vėliau išleisti į esamą kanalizacijos tinklą arba į aplinką. Jie yra nepakeičiami sprendžiant problemas, kylančias dėl sausros ir klimato kaitos nulemto padidėjusio kritulių kiekio. Asfaltuoti paviršiai negali sugerti ir kaupti vandens, o naudojant akumuliacines talpyklas vanduo surenkamas ir pašalinamas iš pramoninių ir gyvenamųjų zonų, tokių kaip: automobilių stovėjimo aikštelės, sandėlių ir prekybos centrų teritorijos. Tokiu būdu apsaugomas turtas ir tausojama aplinka. Jie pagaminti iš didelio atsparumo „HelCor“ gofruotų plieninių vamzdžių, kurie yra lengvi, tvirti ir patvarūs. Akumuliacinės talpyklos – tai ekonomiškas ir aplinkai nekenksmingas lietaus vandens surinkimo sprendinys.

Susisiekite su mumis

Savybės ir privalumai 

Ekonominis naudingumas

Talpykloms naudojami vamzdžiai yra ypač lengvi, todėl statybvietėje nereikalinga jokia sunkioji technika. Abu šie veiksniai lemia tai, kad gabenimas ir įrengimas yra nebrangūs. Surinkimo darbams atlikti pakanka eilinių darbininkų brigados su vienu patyrusiu vadovu. Vidutinio dydžio rezervuarų įrengimo darbai trunka vos vieną dieną.

Patvarumas eksploatuojant agresyvioje aplinkoje

Šių talpyklų ilgaamžiškumą lemiantys veiksniai yra didelio atsparumo plienas, apsauga nuo korozijos ir paprasta forma. Plieninio spirališkai gofruoto rezervuaro konstrukcija yra tvirta, todėl rezervuarus galima montuoti apkrovų zonoje, virš jų neįrengiant gelžbetoninės apkrovų paskirstymo plokštės. Įrengimo darbus galima atlikti esant ir aukštai, ir žemai temperatūrai. 

Ilgas eksploatavimo laikotarpis

„HelCor“ konstrukcijų plienas yra apsaugotas nuo korozijos cinkuojant karštuoju būdu. Talpų, dengtų  „TrenchCoat“ medžiaga, eksploatavimo laikas siekia apie 120 metų.  

Nekenkia aplinkai

Gaminant plieną, į aplinką išmetamas santykinai nedidelis CO2 kiekis ir sunaudojama nedaug energijos bei vandens. Be to, plienas nekenkia aplinkai, nes yra 100 % pakartotinai perdirbamas. Jei lietaus vanduo surenkamas tinkamu būdu, jis taip pat gali būti panaudojamas antrą kartą. Galiausiai, dėl nedidelio plieno svorio (lyginant su tradiciniais produktais iš betono), vamzdžiai greitai surenkami, o tai garantuoja minimalią vietovės aplinkos taršą. 

Garantuota kokybė

Mūsų ekspertų komanda vykdo priežiūrą viso projekto ciklo metu: nuo planavimo iki galutinio įgyvendinimo. Mūsų sprendiniai įgyvendinami laikantis visų techninių reglamentų, todėl jie pateisina kokybiško projektavimo lūkesčius. 

Panaudojimo sritys
 • Automobilių stovėjimo aikštelės;

 • Sandėliai;

 • Parduotuvės;

 • Logistikos centrai;

 • Keliai;

 • Parkai;

 • Mokyklos;

 • Gyvenamieji namai.

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis