lt

Alyvos ir smėlio atskirtuvai 

Rezervuarai alyva užterštoms nuotekoms 

Sistemos skirtos tvarkyti alyvos produktais ir smėlio dalelėmis užterštas nuotekas

Alyvos ir smėlio atskirtuvai yra rezervuarai, naudojami užterštoms nuotekoms surinkti bei filtruoti ir išleisti į kanalizacijos sistemą arba į gruntą. Didėjant kritulių kiekiui, ant betoninių paviršių miestuose ir pramoninėse zonose susikaupę alyva ir teršalai, nuplaunami į gruntinius vandenis, todėl taip teršiama aplinka. To galima išvengti naudojant rezervuarus, kuriuose alyva ir nepageidaujamos dalelės atskiriamos nuo vandens ir tada vanduo išleidžiamas į gruntą. Atskirtuvai pagaminti iš „HelCor“ spirališkai gofruotų vamzdžių, kurie yra tvirti, lengvi ir patvarūs. Šis sprendinys yra nepakeičiamas automobilių stovėjimo aikštelėse, degalinėse, uostuose ir pramoninėse zonose.

Susisiekite su mumis
Skirmantas Varnelis

Klientų aptarnavimo vadybininkas
+370 62023789
skirmantas.varnelis@viacon.lt

Download Brochure

Savybės ir privalumai 

Ekonominis naudingumas

kadangi rezervuarų svoris nedidelis, gabenimas bei įrengimas yra ekonomiškas ir greitas. Dėl proceso paprastumo sutaupomos ir darbo sąnaudos – įrengimo darbams atlikti pakanka eilinių darbininkų brigados su vienu darbų vadovu.

Patvarumas eksploatuojant agresyvioje aplinkoje

šio gaminio ilgaamžiškumą lemiantys veiksniai yra didelio atsparumo plienas, apsauga nuo korozijos ir paprasta forma. Konstrukcijos gali atlaikyti didelį svorį, todėl jas įrengiant, apkrovos paskirstymo plokštė nereikalinga. Įrengimo darbus galima atlikti esant ir aukštai, ir žemai temperatūrai. 

Ilgas eksploatavimo laikotarpis

vamzdžių plienas yra tvirtas ir ilgaamžis. Jis apsaugotas nuo korozijos karštojo cinkavimo būdu ir gali būti eksploatuojamas iki 100 metų. 

Nekenkia aplinkai

plienas yra pakartotinai panaudojama medžiaga, kuriai pagaminti reikia nedaug išteklių. Išmetamas mažas CO2 kiekis ir dėl greito įrengimo proceso. 

Garantuota kokybė

sprendinys gali būti individualiai pritaikytas pagal jūsų poreikius, o projektavimo ir įrengimo procesą prižiūrės mūsų komanda. Sprendinys bus įgyvendintas laikantis visų techninių reglamentų ir atsižvelgiant į jūsų lūkesčius. 

Panaudojimo sritys
 • Miestų paviršinių nuotekų rinktuvai 

 • Pramonės objektai 

 • Geležinkeliai 

 • Degalinės 

 • Automobilių plovyklos 

 • Automobilių stovėjimo aikštelės 

 • Oro uostai  

 • Terminalai 

 • Uostai

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis