lt

Austinė geotekstilė 

Geosintetika grunto armavimui ir atskyrimui 

Austinė geotekstilė suarmuoja kelių pagrindus ir neleidžia susimaišyti gruntų sluoksniams

Austinė geotekstilė – tai geosintetinė medžiaga, dažnai naudojama silpnos laikomosios galios gruntų armavimui ir atskyrimui. Ji labai tvirta ir porėta, todėl puikiai tinka keliams tiesti ir smulkiagrūdžiam gruntui armuoti. Ji suformuojama audžiant keletą gijų statmenų viena kitai, kad būtų pagamintos didelio ploto juostos. Austinės geotekstilės yra gaminamos audžiant, perpinant dvi ir daugiau polipropileno (PP) arba poliesterio (PET) gijas, juostas ar pluoštus. 

Susisiekite su mumis
Skirmantas Varnelis

Klientų aptarnavimo vadybininkas
+370 62023789
skirmantas.varnelis@viacon.lt

Download Brochure

Savybės ir privalumai 

Ekonominis naudingumas

Austinė geotekstilė gali būti naudojama stačių šlaitų ir atraminių sienų statybai žymiai mažesnėmis sąnaudomis nei tradicinės betoninės atraminės sienos. Geotekstilė pagerina kelių kokybę, t. y. padidina kelių eksploatavimo trukmę ir ilgaamžiškumą bei sumažina priežiūros išlaidas. 

Pajėgumas atlaikyti dideles apkrovas

Ji gaminama specialiomis staklėmis audžiant gijas, kad būtų pagamintos didelio ploto geotekstilės medžiagos juostos. Dėl šio proceso ji yra labai stipri ir idealiai tinka didelių apkrovų zonoms, pavyzdžiui: kelių tiesyboje. Jos stipris tempiant siekia: 1600 kN/m. 

Daugiafunkciškumas

Ji gali būti naudojama grunto armavimui ir atskyrimui, taip pat vandentvarkos projektuose, tokiuose kaip: dumblo drumstumo mažinimo užtvaros. 

Nekenkia aplinkai

Geotekstilė yra lengva, plona, todėl jai pagaminti reikia mažiau išteklių lyginant su žvyro panaudojimu. Geotekstilė neišskiria į aplinką kenksmingų cheminių medžiagų, todėl ji yra nekenkianti aplinkai medžiaga, be toksinų. Ji padeda sumažinti konstrukcijos CO2 pėdsaką visą kelio arba platformos eksploatavimo laiką. 

Didelis patvarumas

Austinė geotekstilė yra atspari korozijai ir ilgaamžė. Tinkamai suprojektavus, įrengus ir prižiūrint, natūraliame grunte ji gali būti eksploatuojama iki 100 metų be ypatingos priežiūros. 

Panaudojimo sritys
 • Grunto armavimas.

 • Atskiriantis sluoksnis tarp grunto ir pagrindo sluoksnių. 

 • Dumblo sausintuvai (geotubai). 

 • Kelių ir geležinkelių tiesimas.

 • Sandėlių ar automobilių stovėjimo aikštelių statyba.

 • Dambų, prieplaukų statyba.

 • Atraminių sienų ir aukštų pylimų statyba.

 • Upių krantinių ir vandens rezervuarų statyba.

 • Kasybos darbų pažeidimai.

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are Acrow bridges different from other ViaCon bridge solutions?

  As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological. Also, they are not applicable for buried solutions. Comparing to other steel structures (UltraCor, SuperCor), they are faster and easier to assemble as the parts are completely prefabricated. However, they cannot be as wide as other structures, with a maximum width of roughly 11 m.

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis