lt

Infiltracijos rezervuarai 

Lietaus vandens infiltravimo konstrukcijos 

Naudojant infiltravimo rezervuarus, kontroliuojamas lietaus vandens nutekėjimas į gruntinius vandenis

Infiltravimo rezervuarai yra naudojami laikinam nemažo vandens kiekio surinkimui, kad vėliau jis būtų infiltruojamas į gruntą. Palaipsniui kintant klimatui ir didėjant kritulių kiekiui, atsirado būtinybė spręsti potvynių problemą. Jie idealiai tinka pramoninėms ir gyvenamosioms zonoms, kuriose gruntas yra rupus ir galima vandens infiltracija. Rezervuarai gaminami iš „HelCor“ spirališkai gofruotų vamzdžių, pasižyminčių tvirtumu, universalumu ir ilgaamžiškumu.

Susisiekite su mumis

Savybės ir privalumai 

Trumpas įrengimo laikas

Rezervuarai yra lengvi ir lengvai tvarkomi. Iš eilinių darbininkų ir vieno darbų vadovo sudaryta brigada gali juos greitai surinkti į sekcijas. Sėkmingam įrengimui reikalingi tik pagrindiniai įrankiai ir lengvoji technika. Taip sutaupomos gabenimo, darbo ir įrengimo sąnaudos. 

Patvarūs eksploatuojant nepalankiomis aplinkos sąlygoms

Įrengimo darbai gali būti atliekami esant ir aukštai, ir žemai temperatūrai. Rezervuarai pagaminti iš didelio atsparumo gofruoto plieno ir yra optimalios konstrukcijos, todėl gali atlaikyti dideles apkrovas. Rezervuarai taip pat gali būti padengiami specialia Trenchcoat plėvele, skirta antikorozinei apsaugai, eksploatuojant ypač agresyvioje aplinkoje. 

Ilgas eksploatavimo laikotarpis

Rezervuarų priežiūrai nereikia specialios įrangos. Numatomas konstrukcijų eksploatavimo laikas – apie 120 metų. 

Aplinką tausojantis sprendinys

Plienas yra pakartotinai panaudojama medžiaga, kurios gamybos metu yra  išskiriamas santykinai nedidelis CO2 kiekis ir sunaudojama mažai išteklių. Jei lietaus vanduo į rezervuarus surenkamas tinkamai, jis taip pat gali būti panaudojamas antrą kartą. Be to, dėl greito įrengimo, daromas tik minimalus poveikis aplinkai.

Garantuota kokybė

Mūsų ekspertai padės jums visais projekto įgyvendinimo etapais. „ViaCon“ garantuoja tinkamą sprendinio suplanavimą, projektavimą ir įgyvendinimą pagal vietinius teisės aktus ir kliento reikalavimus. 

Panaudojimo sritys
 • Automobilių stovėjimo aikštelės;

 • Sandėliai;

 • Parduotuvės;

 • Logistikos centrai;

 • Keliai;

 • Parkai.

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis