lt

Pecor Optima 

Plastikiniai vamzdžiai pralaidoms 

„Pecor Optima“ gali būti montuojami atšiaurioje aplinkoje

„Pecor Optima“ – tai išskirtiniai dvisieniai spirališkai gofruoti vamzdžiai, naudojami pralaidų ir lauko kanalizacijos vamzdynų sistemų statybai. Jie pagaminti iš didelio tankio polietileno; jų skersmuo siekia iki 1,4 metro. Jie yra itin lengvi, ekonomiškai gabenami ir lengvai įrengiami. Jie labai populiarūs dėl savo optimalios formos, ekonomiškumo ir pristatymo į atokias vietoves galimybės.

Susisiekite su mumis
Skirmantas Varnelis

Klientų aptarnavimo vadybininkas
+370 62023789
skirmantas.varnelis@viacon.lt

Download Brochure

Savybės ir privalumai 

Ekonomiškumas ir mobilumas

vamzdžiai tokie lengvi, kad juos gali pakelti vienas žmogus. Tai palengvina jų gabenimą ir greitą surinkimą be sunkios įrangos. Plastikiniai vamzdžiai yra daug pigesni nei betoniniai. Juos galima pristatyti į atokias sunkiai pasiekiamas vietoves, esančias, pavyzdžiui, kalnuose, į kurias gabenti betoną yra per sunku. 

Paprastas klojimas

vamzdžius lengva kloti įdedant juos į duobę ir sujungiant jungiamosiomis apkabomis. Jie puikiai pritaikyti podirvio netolygumams. Juos galima sėkmingai naudoti minkštame grunte ir vietose, kuriose gruntas nusėdęs dėl kasybos. 

Optimali konstrukcija

išskirtinė spiralinė sienelių struktūra leidžia pasiekti optimalų įtempių pasiskirstymą per visą vamzdžio ilgį, taip pat užtikrinti reikiamą žiedo standumą kiekvienoje sekcijoje. Dėl to šie vamzdžiai atlaiko bet kokią kintamą kelių ar geležinkelių transporto apkrovą. Lygus vidinės sienelės paviršius taip pat užtikrina puikius hidraulinius parametrus. 

Patvarumas eksploatuojant agresyvioje aplinkoje

vamzdžiai gali būti įrengiami ir aplinkoje, kurioje gali atsirasti korozija, nes jie pagaminti iš HDPE ir yra atsparūs korozijai. Montavimas nepriklauso nuo metų laiko ir galimas esant temperatūrai nuo –30 °C iki +75 °C. Vamzdžių eksploatavimo laikas – daugiau nei 100 metų. 

Paprastas remontas

skirtingai nuo betoninių vamzdžių, plastikinių vamzdžių pažeidimus galima greitai pašalinti. Galima padaryti alkūnes arba privirinti papildomą dalį prie seno vamzdžio, net jei originali konstrukcija yra 100 metų senumo.  

Nekenkia aplinkai

Pecor Optima“ vamzdžiai yra aplinkai nekenkiantis sprendinys, nes jie patvarūs, be toksinų ir jiems nereikalinga priežiūra.

Panaudojimo sritys
 • Keliai ir geležinkelio pralaidos

 • Gyvūnų perėjos

 • Miškų ūkiui skirtos pralaidos

 • Senų pralaidų rekonstrukcija

 • Vėdinimo sistemų įrengimas

 • Agroventiliacijos įrengimas

 • Kanalizacijos šuliniai

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis