lt

Pecor Quattro 

Plastikiniai vamzdžiai kanalizacijos sistemoms 

„Pecor Quattro“ yra atsparūs karščiui ir su sandariomis jungtimis

„Pecor Quattro“ – tai plastikiniai vamzdžiai, plačiai naudojami kanalizacijos sistemoms arba pralaidoms. Jie pagaminti iš polietileno; jų skersmuo siekia iki 1 metro. Jų išorinė sienelė yra gofruota, kad būtų užtikrintas didelis žiedo standumas, o vidinė sienelė yra lygi, kad būtų sudarytos optimalios sąlygos srautui tekėti. Jie yra itin lengvi, ekonomiškai gabenami ir lengvai įrengiami. Gamybos procesas yra labai tikslus, todėl galima pagaminti tokio paties dydžio vamzdžius su labai sandariomis jungiamosiomis detalėmis. Jie taip pat labai populiarūs dėl savo atsparumo karščiui, ekonomiškumo ir paprasto transportavimo.

Susisiekite su mumis
Skirmantas Varnelis

Klientų aptarnavimo vadybininkas
+370 62023789
skirmantas.varnelis@viacon.lt

Download Brochure

Savybės ir privalumai 

Ekonomiškumas ir mobilumas

„Pecor Quattro“ vamzdžiai yra itin lengvi, todėl ypač sumažėja gabenimo ir įrengimo išlaidos. Juos galima pristatyti į atokias vietoves, į kurias per sunku gabenti betoną. Surinkimo darbams atlikti reikalinga įranga yra tik paprasti ir lengvi mechanizmai. Be to, plastikas yra pigesnė medžiaga nei betonas.  

Optimali konstrukcija

Vamzdžiai susideda iš dviejų sienelių – išorinė sienelė yra gofruota, kad būtų užtikrintas didelis žiedo standumas SN 8, o vidinė sienelė yra lygi, kad būtų sudarytos optimalios sąlygos srauto tekėjimui. Jie gali atlaikyti visų tipų kintamas kelių ar geležinkelių transporto apkrovas.  

Patvarumas eksploatuojant agresyvioje aplinkoje

vamzdžiai pagaminti iš plastiko, todėl yra atsparūs korozijai. Polipropilenas taip pat pasižymi atsparumu aukštai temperatūrai (darbinė temperatūra iki 93 °C, trumpalaikis poveikis iki 110 °C), mažu paviršiaus šiurkštumu ir itin dideliu atsparumu dilimui. Vamzdžių eksploatavimo laikas – daugiau nei 100 metų. 

Paprastas remontas

vamzdžių struktūrinius pažeidimus galima lengvai pašalinti. Galima pridėti alkūnes arba privirinti papildomą dalį prie senos konstrukcijos. Net jei originali konstrukcija yra dešimtmečių senumo, ją suremontuoti nebus sunku, kitaip nei betoninius vamzdžius, kurių remonto procesas yra žymiai sudėtingesnis.  

Nekenkia aplinkai

„Pecor Quattro“ vamzdžiai yra aplinkai nekenkiantis sprendinys, nes jie patvarūs, be toksinų ir jiems nereikalinga priežiūra. 

Panaudojimo sritys
 • Savaiminio tekėjimo kanalizacijos sistemų statyba

 • Kelių ir geležinkelio pralaidų statyba

 • Gyvūnams tinkamų pralaidų bei pralaidų po miško keliais statyba

 • Drenažo pralaidų statyba

 • Pramoninių vėdinimo sistemų statyba

 • Žemės ūkio vėdinimo sistemų statyba

Savybės
 • Skersmuo: 0,2–1 m

 • Medžiaga: polipropilenas (PP)

 • Darbinės temperatūros intervalas: nuo –10 °C iki +93 °C

 • Jungiamosios detalės: apkabos, alkūnės, T formos vamzdžiai

 • Žiedo standumas: iki SN 8

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis