lt

Priešgaisriniai rezervuarai 

Priešgaisrinė sistema 

Priešgaisriniuose rezervuaruose saugomas vanduo yra skirtas gesinti vidaus ir išorės gaisrus 

Priešgaisriniai rezervuarai yra horizontalūs požeminiai statiniai, naudojami laikyti gaisrų gesinimui skirtą vandenį. Jie gaminami iš „HelCor“ vamzdžių ir gali būti komplektuojami su įvairių tipų siurbliais arba siurbimo sistema. Rezervuarų, dengtų „TrenchCoat“ medžiaga, eksploatavimo laikas siekia apie 120 metų. Mūsų priešgaisriniai rezervuarai yra ekonomiškas ir aplinką tausojantis sprendinys, atitinkantis ES standartus. Rezervuaro pristatymo metu kartu pridedame: techninius brėžinius, technines specifikacijas, ESD deklaraciją ir CE sertifikatą. 

Susisiekite su mumis

Savybės ir privalumai 

Ekonominis naudingumas

Dėl nedidelio rezervuarų svorio ir nesudėtingos konstrukcijos, jų įrengimui ir montavimui yra nereikalinga sunkioji technika, todėl pristatymo ir įrengimo išlaidos yra minimalios. Montavimo darbams atlikti reikalinga eilinių darbininkų brigada su vienu darbų vadovu, todėl sutaupoma darbo sąnaudų. Vidutinio dydžio rezervuarų įrengimo darbai trunka vos vieną dieną.

Ilgas eksploatavimo laikotarpis

Rezervuarai pagaminti iš karštuoju būdu cinkuoto plieno. Dėl patvarios medžiagos ir optimalios formos eksploatavimo laikas siekia apie 120 metų. Rezervuarai yra lengvai aptarnaujami dėl savo išskirtinos konstrukcijos, todėl nereikalauja jokių papildomų įrenginių ar mechanizmų, norint juos išvalyti ar atlikti profilaktinę apžiūrą.

Panaudojimas

Atsižvelgiant į pasirinktą vietą, priešgaisriniai rezervuarai gali būti įrengiami žaliojoje zonoje, po važiuojamąja kelio dalimi arba pastato viduje. Gaminant priešgaisrinius rezervuarus, pagal užsakovo reikalavimus gali būti sumontuoti siurbliai, slėginiai ar siurbimo vamzdynai. Jie gali būti iki 3,8 metrų skersmens ir beveik neriboto ilgio. 

Aplinką tausojantis sprendinys

Plienas yra 100 % pakartotinai perdirbamas, o jį gaminant išskiriamas tik nedidelis CO2 kiekis ir sunaudojama mažai gamtinių išteklių. Dėl greito įrengimo daromas tik minimalus poveikis aplinkai. 

Garantuota kokybė

Projekto įgyvendinimas visada vykdomas pagal visus techninius reglamentus. Mūsų specialistai prižiūri projekto procesą nuo pat planavimo etapo ir pasirūpina, kad būtų įvykdyti visi jūsų reikalavimai.

Panaudojimo sritys
 • Gamyklos;

 • Sandėliai;

 • Parduotuvės;

 • Logistikos centrai;

 • Oro uostai.

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis