lt

UltraCor

Konstrukcinio plieno lakštai 

Patikimiausias sprendinys dideliems tiltams ir tuneliams

„UltraCor®“ yra didžiausia ir stipriausia plieninė gofruota konstrukcija pasaulyje, kuri buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą dėl jos didelio pločio. Dažnai naudojama tiltų, tunelių ir skirtingo lygio sankryžų statyboje, ji suderina lengvos ir kartu itin dideles apkrovas galinčios atlaikyti konstrukcijos privalumus. „UltraCor®“ yra patvari, aplinkai draugiška ir lengvai surenkama.

Susisiekite su mumis
Skirmantas Varnelis

Klientų aptarnavimo vadybininkas
+370 62023789
skirmantas.varnelis@viacon.lt

Download Brochure

Savybės ir privalumai 

Didžiausias plotis

Šių konstrukcijų plotis gali viršyti 30 metrų. Iš „UltraCor®“ plieno lakštų pastatytas tiltas buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip didžiausias pasaulyje metalinis arkinis tiltas, kurio tarpatramis siekia 32,39 metro. 

Didelė laikomoji galia

„UltraCor®“ konstrukcijos tinka bet kurios klasės kintamoms apkrovoms, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Jos gali atlaikyti žmonių, automobilių, sunkvežimių ir geležinkelių svorį. 

Greitas ir paprastas montavimas

100×20 m dydžio tiltas gali būti surinktas vos per 3 savaites. Lengvas konstrukcijas kaip dėlionę gali surinkti brigada, sudaryta iš apmokyto darbų vadovo ir eilinių darbininkų. Surinkimo procesui reikalingas tik vienas kranas ir keli pagrindiniai įrankiai.  

Tinka eksploatuoti agresyvioje aplinkoje

Ir pačioje Švedijos šiaurėje, ir kaitinant alinančiam Egipto karščiui, konstrukcijos gali būti montuojamos esant tiek –50 °C, tiek +50 °C temperatūrai. Didelio atsparumo plienas, apsauga nuo korozijos ir paprasta forma – tai veiksniai, lemiantys „UltraCor®“ ilgaamžiškumą. Visada parenkame jūsų geografiniam regionui tinkamą antikorozinę sistemą ir dažus. Surinkimas nepriklauso nuo sezono. 

Ilgas eksploatavimo laikotarpis

„UltraCor®“ konstrukcijų plienas yra apsaugotas nuo korozijos cinkuojant karštuoju būdu. Priklausomai nuo aplinkos poveikio (vandens, oro ir užpildo agresyvumo), reikia numatyti tinkamą apsaugą nuo korozijos arba (esant poreikiui) jei reikia, dažymą. Ši apsauga užtikrina ilgą eksploatavimo laikotarpį, siekiantį 100–120 metų. Tinkamai sumontavus konstrukcijas, joms nereikalinga jokia speciali priežiūra. 99 % priežiūros darbų sudaro paviršiaus dangos taisymas, pvz.: valymas ir perdažymas kas 20–30 metų.  

Draugiška aplinkai

Plienas yra 100 % pakartotinai perdirbama medžiaga ir jam pagaminti reikia kelis kartus mažiau gamtinių išteklių nei betonui. Dėl greito surinkimo proceso tarša ir poveikis aplinkai yra minimalūs. Galiausiai, kaip pagrindas bedugnei konstrukcijai naudojamas natūralus upės gruntas, todėl žuvys gali laisvai plaukti prieš srovę. 

UltraCor® Savybės
 • Plotis: virš 30 m.

 • Laikomoji galia: labai didelė, gali atlaikyti visų klasių kintamas apkrovas.

 • Gofruotas profilis – bangos plotis: 500 mm, aukštis: 237 mm.

 • Plieno klasė: iki 500 MPa (Re).

 • Pylimo aukštis: virš 30 m. 

 • Medžiaga: karštai cinkuotas plienas.  

 • Dažų sistema /antikorozinė apsauga: tiksliai parinkta atsižvelgiant į aplinkos agresyvumo klasę.

 • Galimos formos: arkinė arba elipsinė arka (atviro profilio).

 • Sertifikavimas: CE ženklo sertifikatas pagal standartą EN 1090-1, ISO 9001-2015. 

Panaudojimo sritys
 • Tiltai ir tuneliai.

 • Skirtingo lygio sankryžos.

 • Kelių arba geležinkelių viadukai.

 • Tunelinė medžiagų konvejerio sistema.

 • Portalai.

 • Stoginės.

 • Kitos.

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  DUK 

  Kuo „UltraCor®“ konstrukcijos skiriasi nuo kitų „ViaCon“ tiltų sprendinių?

   Jų gofravimas giliausias, todėl jos tinkamos statyti 30 m pločio arkai, kas yra neįmanoma naudojant kitas gofruoto plieno konstrukcijas. „UltraCor®“ yra tinkamesnis sprendinys už „SuperCor“ arba MP200, kai reikia kirsti 30 m arba platesnę upę, kelią arba geležinkelį, ir tam pakaks vos vienos arkos. 

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu. 

  Susisiekite su mumis