lt

Geomembranos

Geosintetinės skysčių ir dujų užtvaros 

Naudojant geomembranas galima sandarinti įvairius objektus – nuo žuvų tvenkinių iki sąvartynų.

Geomembranos yra sintetiniai paklotai, naudojami skysčiams ar dujoms (dažnai pavojingoms), sulaikyti. Jos gaminamos iš plonų lanksčių medžiagų, tokių kaip: PP, PE, PVC ir EPDM, ir yra itin mažai pralaidžios. Jos dar atsparesnės vandeniui ir patvaresnės nei GCL paklotai. Dažniausiai naudojamos sąvartynų ir atliekų aikštelių sandarinimui.

Susisiekite su mumis
Skirmantas Varnelis

Klientų aptarnavimo vadybininkas
+370 62023789
skirmantas.varnelis@viacon.lt

Download Brochure

Savybės ir privalumai 

Labai menkas vandens pralaidumas

Geomembranos yra veiksmingas sprendinys skysčiams, garams ir dujoms sulaikyti. Jos yra 100% atsparios vandeniui, palyginti su GCL paklotais, o naudojant kartu su jais, gaunama praktiškai nepralaidi užtvara.

Patvarumas

Geomembranos, atsižvelgiant į jų paskirtį, gali būti gaminamos iš įvairių polimerų. Jos atsparios UV spinduliuotei, cheminių ir biologinių medžiagų koroziniam poveikiui, rūgštims ir šarmams. Geomembranų gamintojai deklaruoja gaminių ilgaamžiškumą ir ypač agresyviose aplinkose, tačiau esant palankioms sąlygoms geomembranų eksploatavimo laikas gali siekti ir iki 400 metų. 

Individualiai pritaikomas dydis

Gaminami jų ritiniai yra iki 15 metrų pločio. Kai reikalingi didesni lakštai, jie sujungiami terminio surišimo būdu arba suvirinant siūlę, kad būtų užtikrintas tvirtas sujungimas. Geomembranų ritinių plotis gali būti ir mažas, ir didelis – jos tinka tiek tvenkiniui, tiek sąvartynui. 

Kokybės kontrolė

Klojimo ir medžiagos suvirinimo darbus vietoje atlieka mūsų specializuota brigada. Suvirinimo siūlės hermetiškumas tikrinamas pučiant suspaustą orą ir kitais kokybės kontrolės bandymais, kuriuos atlieka mūsų specialistai. Pagaminto hidroizoliacinio sluoksnio tvirtumą garantuoja visapusiška kokybės užtikrinimo sistema, specialiai pritaikoma kiekvienam individualiam objektui. 

Nekenkia aplinkai

Geomembranos neišskiria į aplinką kenksmingų medžiagų ir gali būti naudojamos pakartotinai. Jos yra be toksinų ir nekenkia aplinkai. 

Panaudojimo sritys
 • Sąvartynų ir atliekų aikštelių statyba.

 • Sąvartynų sandarinimas.

 • Kanalų, užtvankų ir dirbtinių vandens saugyklų statyba.

 • Gelžbetoninių ir plieninių rezervuarų sandarinimas.

 • Pavojingų medžiagų tvarkymo aikštelių ir degalinių aikštelių sandarinimas.

 • Automobilių laužo perdirbimo įmonių aikštelių sandarinimas.

 • Pakelės griovių įrengimas.

 • Tvenkiniai.

Request a quote or brochure

  Svarstote apie projektą? 

  Susisiekite su mumis

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

  They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

  Susisiekite su mumis 

  Susisiekite su savo vietiniu atstovu

  Susisiekite su mumis